Matka Boża Oliwska

Patronka Modlitwy Różańcowej Rodziców w Intencji Dzieci.

Aktualności
28
mar
Święty Janie Pawle II, módl się za nami, pomóż nam zło dobrem zwyciężać – widzieć w każdym człowieku brata!

W 18 rocznicę śmierci św. Jana Pawła II w imię prawdy i miłości do największego w dziejach Polaka przejdziemy w marszach modlitwy za Polskę, o wierność testamentowi św. Jana Pawła II – wierności Bogu i Ewangelii! Idziemy w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Szczecinie i innych miejscowościach w całej Polsce. 


Czytaj więcej
8
mar
Oszczerczy atak na św. Jana Pawła II potwierdza jego świętość, a od nas wymaga zdecydowanej obrony Polski, Polskości i Kościoła – modlitwą i postem!

Zorganizowane siły zła jak co roku w okresie Wielkiego Postu z nienawiścią atakują Kościół i Polskę, aby zabrać nam ten błogosławiony czas refleksji i nawrócenia.  Nasza reakcja to post i modlitwa o nawrócenie zatwardziałych grzeszników. 

Czytaj więcej
23
lut
Rozpoczęliśmy Wielki POST - czas nawrócenia

Obrzędem posypania głów popiołem rozpoczęliśmy Wielki Post - szczególny czas modlitwy, nawrócenia i przeproszenia za grzechy. Niech będzie dla nas okazją do powrotu i jeszcze wiekszego zbliżenia do Chrystusa, który działa w Kościele i poprzez Kościół. Jezusie - Synu Boga Żywego zmiłuj się nad nami! 

Czytaj więcej
Świadectwa
Mama dwu córek i babcia

Jakiś czas temu prosiłam o modlitwę za moje dzieci, które znalazły się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Muszę bardzo podziękować za pomoc, która to dzięki waszej/naszej modlitwie różańcowej i interwencji Boga Ojca doprowadziła do poprawy sytuacji ...

Doświadczyliśmy ogromnej siły modlitwy wspólnotowej podczas choroby naszego syna

Dziękujemy Matce Bożej Oliwskiej za wstawiennictwo! Dziękujemy za dar Różańca Rodziców! Doświadczyliśmy ogromnej siły modlitwy wspólnotowej podczas choroby naszego syna. W październiku 2022 roku podczas rutynowych badań lekarskich otrzymał informację o złych wynikach badania krwi. Okazało się, że jest to rzadko spotykana wznowa choroby nowotworowej, którą ....

Gdy czuwa najukochańsza z Matek łatwiej jest zaufać,

W ostatnim czasie, pozostaje mi jedynie modlitwa za moich chłopaków i dzieci objęte modlitwa w Róży różańcowe pw. Św. Jana Pawła II, ponieważ od miesiąca jestem w szpitalu. Modlitwa daje mi spokój ducha w trosce o dzieci objęte modlitwą. Gdy czuwa nad nimi najukochańsza z Matek łatwiej jest zaufać, że będzie dobrze ...

Naprawdę trudno jest wychować dzieci według wiary katolickiej

Chciałam podziękować z całego serca, za Różaniec Rodziców. Codzienna modlitwa na różańcu sprawiła, że dzieci również wierzą w Boga i Matkę Świętą. Wiedzą czego chcą w życiu, mają swój cel i dążą do niego.

Materiały
Konferencja ks. Nawrota

Konferencja i homilia ks. Jacka Nawrota o Ojcostwie. Odsłuchaj tutaj.

Homilia i świadectwo

Homilia O. Gracjana Landowskiego i świadectwo Ireneusza Rogali o ojcostwie. Odsłuchaj tutaj.

Wywiad w Dom Józefa TV

Wywiad nt. Różańca Rodziców w Dom Józefa TV. Obejrzyj tutaj.

Audycja w Radio Maryja (2017)

Doświadczenie Nadziei, Miłości i Mocy Bożej. Odsłuchaj tutaj.