Aktualności

8 Września 2019 roku w Katedrze Oliwskiej od godziny 17.30 będziemy świętować 18-te urodziny Różańca Rodziców!

ir
4 września 2019

Kochani rodzice i animatorzy Różańca Rodziców! Drodzy zaangażowani w ten ruch modlitwy kapłani i drogie siostry  zakonne, wszyscy którzy Różaniec rodziców wspierają i propagują! To już osiemnaście lat od dnia w którym zawiązaliśmy nasza pierwszą różę pw. Św. Stanisława Kostki.  Na wieczornej mszy świętej poprzedzonej różańcem od godz. 17.30 chcemy  Bogu podziękować za ten dar, który otrzymaliśmy przez ręce Maryi, naszej Matki i Królowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i dziękczynienia za tak wiele łask jakimi Bóg obdarzyła nasze dzieci, nasze rodziny i nas jako rodziców. Za każde uzdrowienie relacji w rodzinie, za odnalezione drogi do normalności, za uwolnionych od nałogów i uzależnień, za błogosławieństwo i prowadzenie każdego dnia i ogrom niezliczonych łask o których nawet nie wiemy. 


Zapraszamy wszystkich, również te osoby które przybyć nie mogą, do łączności duchowej. Wiele róż organizuje tego dnia Msze święte i modlitwę w swoich parafiach. Niech Bóg dalej prowadzi i kształtuje to dzieło i nasze serca przez modlitwę różańcową.


Tego dnia też chcemy z wdzięcznością powiedzieć Maryi, że ją po prostu KOCHAMY. Na zakończenie mszy świętej ponowimy nasz Akt Zawierzenia.


Zapraszamy wszystkich rodziców, tych którzy już się modlą i tych którzy jeszcze nie podjęli takiej decyzji!