Aktualności

Aborcja dzieci chorych uznana przez Sąd za niekonstytucyją - zabijanie dzieci chorych w Polsce zatrzymane!

ir
23 października 2020

Dziękujemy Ci Boże za zatrzymanie w Polsce zabijania chorych, bezbronnych nienarodzonych dzieci! Nareszcie wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego potwierdzono w Polsce prawo nienarodzonych i chorych do ochrony ze strony państwa. Boże daj opamiętanie i uwolnienie od zła tym, którzy nierozumnie nie potrafią przyjąć tej podstawowej prawdy o wartości Życia. Ważny film  - pokazujący realia walki o życie nienarodzonych  - Nieplanowane  wieczorem w  sobotę 24 października zostanie pokazany  w TVP1. 


Dziś naszym zadaniem jest objąć modlitwą te osoby zwiedzione lub omamione jakimiś kłamstwami, które nie rozumieją jak wielkim darem jest życie – każde życie! Jak bardzo potrzeba ochrony najsłabszych i bezbronnych aby kultura dobra zwyciężała poprzez silnych, zdrowych i potrafiących się obronić.  Walka o życie nie kończy się na tej sprawie. Niech doda nam nowych sił i inspiracji w tworzeniu przestrzeni życia w polskiej kulturze i życiu społecznym.


Odbieramy ten wyrok jako dar Boga, przez wstawiennictwo Maryi, naszej Królowej, przez wstawiennictwo patronów Polski i św. Jana Pawła II.  Nareszcie po 60 latach od pierwszej komunistycznej ustawy dozwalającej zabijać lekarzom i matkom dzieci nienarodzone wyrok sądu wskazał, że to prawo ludzkie było złe, że wartość życia człowieka i godność osoby są ważniejsze niż inne sprawy. Że prawo komunistyczne było tak naprawdę bezprawiem, a ci co je uchwalali zaciągnęli wobec narodu wielki dług zabicia setek tysięcy niewinnych dzieci. Za to my jako naród musimy Boga przepraszać. I walczyć aby te czasy zabijania w majestacie prawa już nie powróciły w  Polsce.


Św. Janie Pawle  - módl się za nami!


Maryjo, Królowo Polski módl się za nami.