Aktualności

Kolejne Marsze dla Wolności słowa i w obronie TV TRWAM - 15 marca w Bydgoszczy, 18 marca w Gdańsku, W Białymstoku, w Lublinie, a 21 kwietnia w Warszawie

ir
12 marca 2012

Przekazuję zaproszenie od Komitet organizacyjny pierwszego gdańskiego marszu dla TV-Trwam i wolności słowa, i proszę wszystkich rodziców troskających się o dobro swoich dzieci o wsparcie, czynem i modlitwą! Rodziców z Gdańska i okolic zapraszam na Marsz Gdański, a Rodziców z innych regionów na Marsze organizowane w waszych regionach, wówczas kiedy są organizowane. W Warszawie marsz dla wolności słowa dla Katolików w dniu 21 marca!

>> Wobec dyskryminacji Telewizji Trwam przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz braku reakcji rządu oraz parlamentarzystów na łamanie prawa przez ten organ państwa, zapraszamy na

PIERWSZY GDAŃSKI MARSZ DLA TV TRWAM

Niedziela, 18. marca 2012r, godzina 11:00

Demonstrację poprzedzi msza w Kościele św. Brygidy o godzinie 11.00. Po mszy, w uroczystym przemarszu, udamy się pod Pomnik Jana III Sobieskiego i dalej, pod Pomnik Poległych Stoczniowców.

NIECH BĘDZIE NAS WIELU!

Niech nasz głos będzie słyszany przez tych, którzy odmówili przyznania fundacji Lux Veritatis miejsca na cyfrowym multipleksie.

Niech nas usłyszą ci, którzy tłumią wolności konstytucyjne. Ci, którzy odmawiają nam ostatniej telewizyjnej ostoi wolnego słowa.

Niech Twój głos brzmi razem z naszymi!

Więcej informacji i aktualności dostępne są na stronie internetowej: http://MarszDlaTv-Trwam.pl/