Aktualności

Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku i w całej Polsce ponad 130 miast!

ir
7 czerwca 2019Gdańsk i cała Polska potrzebuje wielkiej modlitwy i działania na rzecz obrony życia i rodziny. Z uśmiechami i w białych rękawiczkach, zwłaszcza w wielkich miastach samorządowcy wdrażają destrukcyjne działania i przepisy. Marsz dla życia i Rodziny  jest formą naszego społecznego sprzeciwu! Zapraszamy wszystkich !  Marsz przeszedł od kaplicy Królewskiej do Trzech Krzyży   - Tegoroczne hasło w  brzmiało   Seksedukacja to deprawacja!  W całej Polsce ponad 130 miast maszerowało za życiem i rodziną. Niektórzy włodarze samorządowi, uzurpujący sobie miano reprezentantów środowiska samorządowego byli na marszach LGBT, ale nie pojawili się na spotkaniu na rzecz obrony tradycyjnnych wartości - na rzecz życia i Rodziny.  Firmowali swoim przyzwoleniem skandaliczne wybryki obrażające najgłębsze uczucia religijne Polaków.  Znieważali najświętsze wartości polskiego narodu - wiarę i Kościół Katolicki.  Na tym jesteśmy zbudowani, tym żyje duch Polski. Trzeba być z Polakami w sercu Maryi, na Jasnej Górze w czasie Apelu Jasnogórskiego - aby faktycznie poczuć i zrozumieć czym żyje Polska. 


Jakiego zbydlęcenia potrzeba, aby akceptować, a nawet afirmować i być dumnym z bluźnierczych i obrzydliwych parodii naszych symboli i praktyk religijnych? Jak dalekim trzeba być od prawdziwej tolerancji i umiłowania wolności oraz poszanowania wartości, aby to eksponować i promować w miejscach publicznych? 


Trzeba wielkiej modlitwy i naszego sumiennego działania, aby się temu przeciwstawiać. Stałej i gorliwej modlitwy zwłaszcza o nawrócenie notorycznych bluźnierców ubranych w samorządowe togi! Targneli się na symbole i raktyki religijne, zaatakowali ołtarze, a nawet próbowali zabić księdza! Ta ideologia i tacy ludzie nie znają umiaru i granic! Musimy bronić Kościoła i naszych kapłanów!


 


DEKLARACJA NA RZECZ ŻYCIA I RODZINYPolska potrzebuje zmiany! Zmiany, która sprawi, że nasze i przyszłe pokolenia będą wzrastały w otoczeniu umożliwiającym nieskrępowany rozwój, poczucie wartości i korzystanie z owoców swojej pracy. Uważamy, że podstawy nowego ładu powinny opierać się na szacunku do życia ludzkiego oraz uznaniu rodziny za centralną instytucję porządku społecznego.


Uznajemy również, że istnieje potrzeba konsekwentnej i wytężonej pracy na rzecz promocji tych wartości. Znaczenie silnej rodziny dla kształtowania zdrowego ładu kulturowego, społecznego i ekonomicznego musi być dostrzeżone i dowartościowane.


Dlatego wyrażamy chęć współpracy w realizacji projektów mających na celu takie kształtowanie porządku społeczno-prawnego, które zagwarantuje pełną ochronę życia ludzkiego i szacunek dla rodziny.