Aktualności

Medal Europejski dla Grzegorza Górnego - red. Górny niestety nie mógł być z nami na Uniwersytecie Gdańskim na Konferencji w sobotę 26 listopada 2011r.

ir
22 listopada 2011

Z ogromną radością przekazujemy wiadomości nt. jednego z naszych wykładowców, którzy przyjęli zaproszenie na naszą Konferencję dotyczącą zagrożeń osobowości człowieka. W dniu 19 listopada redaktor naczelny miesięcznika FRONDA Grzegorz Górny został uhonorowany przyznawanym przez Węgierską Wszechnicę Wolnych Mediów Medalem Europejskim.

Wyróżnienie przyznane przez Kapitułę redaktorowi Górnemu stanowi uznanie dla jego działalności na rzecz wolności mediów, dla jego działalności redakcyjnej oraz publicystyki i twórczości obecnej i znanej w całym regionie Europy Środkowej. W czasie uroczystości wręczenia nagrody zgromadzeni mieli okazję wysłuchać wykładu laureata pt. „Odnowa europejskiego sposobu myślenia”.

Redaktor Grzegorz Górny znany jest również w naszym gronie, był obecny na IV edycji Konferencji nt. zagrożeń duchowych w Gdańsku w roku 2007 z wykładem nt. manipulacji w polityce.

W tym roku przyjął nasze zaproszenie do wygłoszenia wykładu pt. Anonimowe autorytety - sposób manipulacji. Niestety z powodu choroby został zmuszony do odwołania swojego przyjazdu do Gdańska.

W czasie Konferencji będzie można kupić różnego rodzaju wydawnictwa, w tym książki tego autora, a także innych autorów i wydawnictw. Będą również dostępne nagrania CD i DVD z poprzednich edycji Konferencji.

Niezależnie od tego niezwykle bogaty program Konferencji zachęcił wiele osób do uczestnictwa w tym ważnym wydarzeniu i niestety nie ma już wolnych miejsc!

Te osoby które nie mogą uczestniczyć osobiście zachęcamy do uczestnictwa duchowego oraz śledzenia naszych stron, z informacjami nt. dostępności materiałów pokonferencyjnych.

Prosimy o modlitwę w intencji owoców Konferencji oraz jej bezpiecznego przebiegu.

Więcej informacji na stronie www.konferencja.cios.gda.pl