Aktualności

Polska potrzebuje modlitwy! Wynagradzajmy za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi!

ir
9 maja 2019

Jak widać trwa zaplanowana akcja bluźnierstwa przeciw Maryi i Kosciołowi świetemu w Polsce.  Rozpoczęto ją w samo święto Królowej Polski i nadal publicznie trwa przeinaczanie, przekręcanie, lekceważenie i obrażanie samych podstaw duchowego  życia Narodu Polskiego.  Były premier nie zawahał się użyć wielkiego dzieła artystycznego z wizerunkiem Chrystusa dla usprawiedliwienia bluźnierczych plakatów przeciw Matce Bożej w Jej częstochowskiej ikonie! Redaktorzy lewackich i lewicujących pism udają głupio że nic się nie stało, że należy bronić niby wolności wypowiedzi – aby tylko usprawiedliwić podłość. W historii już ataki na Maryję i na Obraz Jasnogórski były, komuniści nawet go aresztowali, zbydlęcenie złodzieje chcieli go pociąć szablami  - i szramy do dziś widoczne sa na obliczu Maryi Jasnogórskiej. Szwedzki potop rozbuł się właśnie na murach Jasnej Góry!


Trwa zalew, jakby potop antywartości w życiu publicznym w Polsce i Europie! Najgłupsze i najbardziej nielogiczne, kamliwe wywody są wygłaszane z powagą na polskich i europejskich uczelniach! Dowodzi się, że prawda nie jest prawdą a zwyrodnialstwo jest normą, i takich zwyrodniałych norm naucza sie w Europie, i chce się wprowadzac w Polsce. Jesli sie temu dzis nie przeciwstawimy  to jutro będziemy żyli w zwariowanym świecie! Ateiści i róznego rodzaju zaprzańcy, w imię własnych pokręconych mniemań i interesów atakują Polskość, normalność, Kościół i wreszcie teraz naszą Królową, Maryję Niepokalnaa w Jej Jasnogórskim Wizerunku. Ale - jak pisał H. Sienkiewicz - "Jeszcze Najświętsza Panienka pokaże że od burzących kolubryn mocniejsza"   . My zas chcemy być na Jej usługi, na Jej rozkaz stawać i naszym różańcem oplatać nasze domy i całą Ojczyznę!


Dlatego że , my Polacy   trwaliśmy wiernie przy Maryi. I teraz trzeba nam tak samo bronić Jej miejsca w życiu Narodu oraz modlić się o nawrócenie jawnogrzeszników, bluźnierców, zwyrodniałych elit intelektualnych, zagubionych artystów i pseudo artystów! Niepokalana Dziewico Maryjo! Twemu Najczystszemu Sercu powierzamy te bolesne sprawy i ufamy że doprowadzisz do Miłosiernego Jezusa zgubionych grzeszników.  Przepraszamy za każdy przejaw wrogości, głupoty i małostkowości. My chcemy Boga Panno Święta, co jasnej bronisz Częstochowy!


Maryjo Królowo Polski! Módl się za nami i  za wszystkimi nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego!