Aktualności

Módlmy się za Polskę i za siebie o dobre wybory!

ir
24 maja 2019

Potrzebna jest nasza modlitwa za Polskę, a szczególnie za tych, którzy nie potrafią unieść ciężaru swojej odpowiedzialności za udział w życiu publicznym. Módlmy się o nawrócenie tych co jawnie i czynnie walczą z Kościołem w Polsce! W ostatnich dniach mamy wiele przykładów ataku na Kościół w Polsce - a więc i na samą Polskę. Czynią to osoby od których mamy prawo wymagać więcej. Ostatnio instrumentalnie w brutalnej walce wyborczej, p. Radosław Sikorski potraktował odmawianie różańca. Módlmy się o jego nawrócenie i o to aby poznał niegodziwość takiego postępowania, z nim się zmierzył i przeprosił tych, których uczucia obraził. 


Przez tak wiele lat o modlitwie różańcowej mówił Jan Paweł II, zachęcał do niej, pouczał i rozwijał ją. Zostawił nam pod koniec swego pontyfikatu jako swego rodzaju testament. Tymczasem były minister konstytucyjny w bezmyślny i można powiedzieć hamski sposób użył modlitwy różańcowej dla swoich politycznych celów.


Módlmy się za niego i wszystkich którzy, nie potrafią uszanować skarbu wiary i Kościoła jaki jeszcze do tej pory zachowaliśmy w Polsce!


I dokonujmy dobrych wyborów, każdego dnia