Aktualności

Niepodległości trzeba strzec, dla Niepodległości trzeba pracować, za Niepodległą trzeba się modlić!

ir
11 listopada 2012

Z okazji Święta Niepodległości Polski składamy wszystkim rodzicom wytrwale modlącym się za swoje dzieci najlepsze życzenia.

Nasza modlitwa jest w obecnych czasach szczególnym wyrazem patriotyzmu oraz walki o utrzymanie i umocnienie niepodległości Polski, o ducha Narodu Polskiego, a także o najlepsze z możliwych warunki wzrastania naszych dzieci.

To co dziadowie i ojcowie nasi wywalczyli i przekazali nam my chcemy przekazać naszym dzieciom i wnukom - w najlepszy możliwy sposób. Takich podstępnych i totalnych zagrożeń jak obecnie dawniej nie było, a jednak praca nasza i modlitwa ma ten sam sens choć inny wymiar. Trzeba nam uwolniać się od kłamstw w życiu społecznym, trzeba uwolnić się od usłużnej podległości interesów siłom zewnętrznym – ale nade wszystko musimy się uwolnić od materializmu wszechwładnie obejmującego współczesny świat.

Dlatego w dniu Święta odzyskania Niepodległości, po raz kolejny apelujemy do wszystkich członków Różańca Rodziców – rodziców i animatorów róż, a także – a może szczególnie do kapłanów opiekujących się różami – zwracamy się z apelem o podejmowanie wezwania do modlitwy za Ojczyznę naszą - za Polskę.

Posługując się Internetem możemy zapoznać się z zasadami tej inicjatywy i zgłosić do tej Krucjaty modlitewnej za Polskę na stronie :

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/

Zachęcamy z całego serca!