Aktualności

Modlitwa i nowenny przed 22 października - o ochronę życia poczętego w Polsce

ir
13 października 2020

Nowenna życia  przed 22 października, gdy o godzinie 11:00  w  Trybunale Konstytucyjnym zaplanowana jest rozprawa dotycząca aborcji eugenicznej.  W tym dniu, we wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II, Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego, mają się wypowiedzieć o życiu i jego prawnej ochronie w Polsce. Niech w tym czasie nasza modlitwa będzie skupiona na sprawie ochrony życia, na intencji uwolnienia Polski od grzechu aborcji sankcjonowanej prawem i wykonywanej w majestacie prawa przy współudziale polskiego Państwa. 


Nie łudźmy się, że zło pozostawi nas i nasze dzieci w spokoju. Nieustannie słyszymy o pomieszaniu dobra ze złem. Podstępem, pod pozorem dobra, współczesna kultura i cywilizacja zamienia znaczenia i  wciska deprawację dzieci i młodzieży do życia społecznego. Te procesy już intensywnie trwają w wielu krajach, a w Polsce są promowane w postaci obłędnych ideologii lgbt, totalnej promocji aborcji i  eutanazji. Dlatego potrzebne są róże Maryi, dywizje i armie różańcowe, które pod przewodem Matki Bożej Różańcowej zwyciężać będą zwykłą, codzienną modlitwą i nawróceniem do Boga, powrotem do  wiary i do Kościoła!


 Wiele środowisk w Polsce podejmuje nowenny, i modlitwy o ochronę życia. To właśnie piąte przykazanie – NIE ZABIJAJ - będzie przedmiotem sądów ludzkich. Módlmy się, aby w Polsce te ludzkie sądy zgadzały się z odwiecznym prawem Bożym, prawem natury, które każe nam chronić każde życie od poczęcia aż do naturalnej śmierci.  Niech w tym czasie nasza modlitwa będzie skupiona na sprawie ochrony życia, na intencji uwolnienia Polski od grzechu aborcji sankcjonowanej prawem i wykonywanej w majestacie prawa przy współudziale polskiego Państwa.


Zachęcamy do włączenia się w modlitwy i inicjatywy modlitewne skupione na ochronie życia poczętego. Jest wiele inicjatyw, wśród nich piękna nowenna o ochronę życia  promowana przez Internet m. innymi z udziałem O. Dominika Chmielewskiego.


Naszym zadaniem jest  też wymodlić nawrócenie tych wszystkich Polaków, którzy w jakiś sposób odpadli od Kościoła i dla judaszowych srebrników gotowi są go opluwać. To przecież nasza trzecia intencja ogólna - o dobre środowisko wzrastania. Polskość to świętość, to szlachetność i zachowanie  „takie jak trzeba”,  to  wierność zawołaniu Bóg, honor, ojczyzna. Niech Polska pozostania  Zawsze Wierna Bogu!