Aktualności

Obronić Częstochowę! Obronić Polskę! Obronić Wiarę!

ir
18 czerwca 2019

W tym roku procesje Bożego Ciała były całkowicie inne niż dotychczas! Teraz widać jak na dłoni że jeśli nie staniemy za Kościołem to potop ateizmu i wszelkich dewiacji zaleje Polskę! Potrzebujemy Kordeckich i Kmiciców!  Potrzeba pospolitego ruszenia w KAŻDYM  miejscu Polski i każdym obszarze życia narodu!  Jak się śpiewa: My chcemy Boga w książce i w szkole, w troskach rodziców i w dziatek snach! Królowo Polski módl się za nami!


Potrzebujemy, aby nasze sumienia się przebudziły do walki o wiarę w Polsce. Do walki o godność każdego człowieka. Przeciwnikowi zależy, żeby zabijać już od poczęcia – najpierw ciało, ale przede wszystkim duszę. Nie ma dziś spokoju sumienia i spokojnego życia. Brutalne ataki na Kościół, wiarę, kapłanów i tradycję nasilają się przy każdej możliwej okazji. Widać to było dobitnie  znowu - tym razem w Częstochowie w sobotę 15 czerwca '19!  Dobrze że grupa wojowników Maryi stanęła na szańcach Częstochowy z różańcami w obronie niewinności i wiary dzieci, a faktycznie w obronie całej Polski. 


To już nie klejone ukradkiem plakaty, to marsz z  agresywnym atakiem na Maryję, na normalność na wiarę. Jeśli nie staniemy w CAŁEJ POLSCE  z obroną Maryi to Polska zalana tymi destrukcyjnymi ideologiami zatopi się  w morzu niewiary! Oni naprawdę Boga się nie boją, głupty i agresji się nie wstydzą, przed żadną bezecnością się nie cofną! I będa mieć swoich potakiwaczy w mediach, redaktorki i aktorów, dziennikarzy i pseudofilozofów najróżniejszej maści!


Dlatego módlmy się żarliwie i szczególnie gremialnie módlmy się za Polskę! Szczególnie obecnie!, Niech każdy dom staje się redutą obrony wiary! Niech każda mama i babcie, tato i dziadek pokazują dzieciom co jest dobre, piękne i normalne! Uczmy nasze dzieci miłości wiary i tradycji katolickiej! I brońmy tego za każdą cenę! Nie pozwólmy wyrwać wiary z serc żadnego Polaka, a zwłaszcza dzieci!


Módlmy się o nawrócenie tych co wiarę utracili, a zwłaszcza za nieprzyjaciół Kościoła i osób świadomie czy nieświadomie zaprzedanych złu! Oby dobry Bóg ogarnął ich morzem swego miłosierdzia!


Maryjo Królowo Polski! Módl się za nami!


Najświętsze Serce Jezusa – zmiłuj się nad nami!