Aktualności

Zawitaj Królowo Różańca Świętego - pod sztandarem Maryi potrafimy zwyciężać ku dobremu!

ir
7 października 2020

Maryjo - Królowo i Matko, zawitaj w naszych rodzinach i w naszym życiu poprzez modlitwę różancową! Ty jesteś naszą Obroną i Twierdzą warowną wiary zwycięskiej. Potrzebujemy stałej świadomości Twej obecności w naszym życiu w tych dziwnych i trudnych czasach pomieszania dobra i zła. Potrzebujemy Ciebie jako przewodniczki ku Jezusowi.  


Potrzebujemy stałej Twej obecności w naszym życiu, bo przecież wciąż jesteś z nami i dla nas. Tylko my czasem zapominamy lub odchodzimy od Ciebie i od Boga. Tak trudno w dzisiejszym zateizowanym świecie żyć normalnie, tak łatwo dać się uwieść ułudom współczesności. Niech Twoja modlitwa i wstawiennictwo u Boga ochroni nas, nasze dzieci i rodziny.


Maryjo Matko Boża Zwycięska, po raz kolejny chcemy zawierzyć Ci wszystkie nasze sprawy. Sprawy naszych dzieci i naszej Ojczyzny. Zawierzamy nasze rodzicielskie troski, smutki i cierpienia. Ale przede wszystkim dziękujemy Ci za tak wiele łask jakich doświadczamy jako rodzice i jakich doświadczają nasze dzieci. Za dzieci uzdrowione duchowo i fizycznie, za dzieci które uwolnione są od uzależnień, za połączone rodziny które przeżywają trudny czas, za wielu dobrych ludzi którzy działają dla dobra naszych dzieci.


Dziękujemy za każde zwycięstwo nad swoimi słabościami i wzrost w wierze! Dziękujemy za kapłanów i biskupów, za cały Kościół Święty. 


Bądź pozdrowiona Królowo Różańca Świętego!


AVE MARYJA