Aktualności

Rocznica objawienia w Fatimie i zamachu na św. Jana Pawła II

ir
13 maja 2020

Różańcowa Pani nieba ziemi, Pozdrawiamy Cię głosy naszymi. Do Ciebie się cały świat ucieka,  Przez różaniec Twej pomocy czeka,  Różańcowa Dziewico Maryjo!  Przyszłaś do nas z Matczynym zadaniem: Przestrzec ludzkość przed Bożym karaniem.


W rocznicę objawień z Fatimy i zamachu na św. Jana Pawła II  - wspominamy treści jakimi przepojone były te dwa wydarzenia. Przez małe portugalskie dzieci Maryja wskazała potrzebę nawrócenia i ostrzegała przed konsekwencjami grzesznego świata. Ostrzegała przed ateistycznymi grzechami z Rosji i prosiła o modlitwę i pokutę.


A człowiek kilkadziesiat lat póżniej podniósł rekę na Namiestnika Chrystusa, próbowali zabić papieża - aby nie wypełniła się jego misja nawracania świata dla Chrystusa.


Czyż my dziś nie doświadczamy takiego wielkiego wstrząsu i  wezwania do nawrócenia całego świata. Grzechy wołające o pomstę do nieba już nam zobojętniały?! Masowo zabijane są niewinne dzieci,  mężczyźni mają być nazywani i traktowani jak kobiety i odwrotnie. Starzy ludzie mają być zabijanie ze źle pojętej litości. Jesli matka moze zabić swoje dziecko - to co ma nas powstrzymać przed wzajemnym zabijaniem się.


Dlatego tak ważna jest modlitwa wynagradzająca, ofiarowanie cierpienia za nawrócenie grzeszników i nasze własne nawracanie sie ku Bogu.


Maryjo, nasza Matko, która objawiłaś się w Fatimie, módl się za nami i za całym światem!