Aktualności

Różaniec do granic Nieba

ir
29 października 2020

Nienawiści do ochrony życia pokazuje, że w Polsce potrzebna jest ogromna, masowa modlitwa przebłagania za grzechy aborcji! Zło zakorzenione w grzechu możemy ograniczyć naszą modlitwą – dlatego odpowiadamy na zaproszenie Różańca do granic Nieba.  The Rosary to the gates of Heaven!


Zgłosiliśmy się, aby jako cała wspólnota dołączyć do tej modlitwy - Różańca do granic Nieba . Potrzeba aby w tych dniach przygotować i prowadzić modlitwę różańcową w intencjach wskazanych przez organizatorów. Widzimy jak bardzo agresywne i bezwzględne jest zło. Gdy bezczelnie ludzie upodleni  skutkami grzechu lub po prostu oszukani pozorem dobra atakują rzeczy najprostsze i najświętsze nam trzeba stanąć z modlitwą o nawrócenie, o przebłaganie za grzechy i o uwolnienie od zła.


Organizatorzy zachęcają aby również propagować tą modlitwę za granicą w wersji angielskiej  - The Rosary to the gates of Heaven!


Modlitwa  zaczyna się  1 listopada uroczystą Mszą świętą w sanktuarium w Gietrzwałdzie : link ze strony :  https://www.rozaniecdogranic.pl/ 


Modlimy się za Kościół święty, za Ojca świętego i za kapłanów  !


Święci i Błogosławieni patronowie Polski, módlcie się za nami!


Maryjo  - Bolesna Królowo Polski – módl się za nami!