Aktualności

Różaniec odmienił moje dzieci - świadectwo!

ir
10 października 2008

Jestem matką dwójki nastolatków. O Różańcu Rodziców dowiedziałam się w październiku 2007 roku podczas rekolekcji. Przystąpiłam do jednej z Róż i wspólnej modlitwy w intencji dzieci.

Już po kilkunastu dniach widać było efekty modlitwy. Córka, która zawsze miała jakieś problemy z nauką, nagle zaczęła przynosić do domu bardzo dobre stopnie. Na początku myślałam, że to przypadek ale sytuacja taka trwała nadal. Zmiana ku lepszemu była tak radykalna, że aż nauczycielki zaczęły się pytać o przyczynę!

Czerwcu 2008 roku moje dyslektyczne dziecko na koniec roku szkolnego z języka polskiego otrzymało ocenę bardzo dobrą (do tej pory było to na ogół dostatecznie) a średnia z jej ocen wyniosła 4. Obecnie dostała się do liceum ogólnokształcącego i jest w klasie o profilu humanistycznym.

Może ktoś powiedzieć że są to tylko oceny - a dla mnie są to namacalne dowody. Ponadto moja relacja z dziećmi w tym czasie bardzo się poprawiła i obecnie jesteśmy nie tylko rodziną ale i przyjaciółmi. Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej mogę cieszyć się nie tylko dobrymi ocenami moich dzieci ale również, wspólną z nimi modlitwą (gdyż razem należymy do wspólnoty modlitewnej).

Dodam przy okazji, że około pięć lat temu zaczęłam codziennie odmawiać różaniec. Wówczas modliłam się tylko za siebie. Od tamtej pory moje życie całkowicie się zmieniło – nawróciłam się mogę korzystać z sakramentów. Wiem, że te wszystkie zmiany miały nastąpiły w wyniku modlitwy różańcowej i dziś chciałabym podziękować Maryi, za Jej wstawiennictwo i liczne łaski.

/Anna - matka nastolatków /

Świadectwo zamieszczamy aby zachęcić i inne osoby do podzielenia się tym co Bóg przez wstawiennictwo Maryi i modlitwę rózańcową uczynił w ich życiu i w życiu ich dzieci!