Aktualności

Wybieramy przyszłość Polski! Chcemy aby była jak zawsze wierna Bogu! Polonia semper Fidelis!

ir
8 lipca 2020

Nasz wybór Prezydenta Polski ma ogromne znaczenie dla tego jak będzie się dalej rozwijała nasza Ojczyzna.  W ciągu ostatnich pięciu lat ogromnie wiele zmieniło się na lepsze. Nie wszystko, ale mieliśmy wiele przeszkód. Wybierzmy dobrą przyszłość dla Polski. Módlmy się o dobry wybór Prezydenta RP przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli!  


Nauka o rozeznawaniu mówi, po owocach poznacie! I w związku z tym mamy dość oczywisty wybór. W ciągu ostatnich pięciu lat odwróciło się wiele negatywnych zjawisk, które wmawiano nam że tak musi być! Bezrobocie spadło o ponad milion osób, płace wzrosły w sposób niespodziewany, bieda dzięki programom społecznym (500+, 300+, 13 emerytura) została ograniczona do minimum. Zahamowano wyjazdy młodych ludzi za chlebem na emigrację, młodzi otrzymali wsparcie na starcie, zrównoważony budżet uwzględnia znaczne, sukcesywne podwyżki dla służby zdrowia i oświaty. Pieniądze, których nie było bo poprzednia władza pozwalała na okradanie Polski na wielką skalę, znalazły się na wiele wielkich zadań inwestycyjnych i społecznych.


W tym czasie rządzący Polską przestali się wreszcie wstydzić naszej kultury i tradycji narodowej. Do rangi symbolu urasta zdarzenie, gdy podczas Mszy Świętej urzędujący Prezydent Polski, Andrzej Duda, chroni przed zniszczeniem konsekrowaną Hostię , przyklękając i podnosząc ją dla kapłana.


 


To właśnie obrazuje jak powinien zachowywać się najwyższy przedstawiciel polskiego Narodu. To postawa służby i szacunku dla wszystkiego co stanowi Polskę, istotę polskości i siłę naszego Narodu – jaką jest wiara w Boga! Kiedy były zawirowania, kiedy były niepokoje, to Prezydent RP wraz z rządem i władzami udawał się z pielgrzymką do świętych miejsc w Polsce.


Pielgrzymowali do Strachocina z modlitwą za Polskę przez wstawiennictwo Św. Andrzeja Boboli, kiedy opozycja chciała zdestabilizować polski Parlament.   Prezydent był obecny w sanktuarium w Łagiewnikach na Zawierzeniu Polski Jezusowi Chrystusowi Królowi. Przejmujący, ale i ogromnie krzepiący był obraz Prezydenta Andrzeja Dudy, klękającego przed obrazem Matki Bożej na Jasnej Górze, gdy modliliśmy się o ochronę przed pandemią coronavirusa.  


I na koniec wiemy, jak deklaracja Prezydenta Andrzeja Dudy o ochronie rodziny rozwścieczyła przeciwników Polski i przeciwników normalności, a zwłaszcza przeciwników normalnie pojmowanej rodziny. To między innymi właśnie o to toczy się walka w tych wyborach. Jaką przyszłość wybierzemy dla Polski!? Jaką przyszłość zapewnimy naszym dzieciom i rodzinom! Czy ochronimy Polskę przed zalewem zorganizowanej ideologii deprawacji i nienormalności, czy pozostaniemy normalni w swoim kraju!


Dlatego w czasie wyborów odrzućmy wszelkie uprzedzenia i małostkowość i wybierzmy Prezydenta, który będzie chronił wszystko to co w Polsce normalne i najlepsze, który nie pozwoli zniszczyć ponad tysiącletniej polskiej tradycji i kultury!


Aby, te wybory przyniosły dobre wyniki dla nas i dla całej Polski módlmy się w tych dniach żarliwie przez wstawiennictwo wszystkich polskich świętych i błogosławionych, a szczególnie przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II,  św. Andrzeja Boboli, św. Stanisława, św. Jadwigi, bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, św. Siostry Faustyny, św. Stanisława Kostki, błogosławionych 108 męczenników polskich II wojny światowej, Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego, a przede wszystkim przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski!


Boże, obdarz Polskę swoim błogosławieństwem, a naród polski wiarą i mądrością, na czas wyboru prezydenta Rzeczypospolitej. Niech Twoja wola wypełni się w tym czasie  przez wstawiennictwo naszej Matki i Królowej i przez wstawiennictwo naszych świętych przed Twoim tronem, na Twoją większą chwałę!