Aktualności

Święta Anna i Jej Córka Maryja, wraz ze swoim Synem Jezusem zapraszają! Rekolekcje i pielgrzymka

ir
11 czerwca 2024

ZAPRASZAMY na IV Rekolekcje Różańca Rodziców – po raz drugi na Górze św. Anny 14-16 czerwca – wyjątkowa okazja spotkania z Jezusem i Jego Rodziną. A na koniec 16 tego czerwca doroczna pielgrzymka Różańca Rodziców na Górę  św. Anny!


Z wielką radością przekazujemy informację o kolejnych  Ogólnopolskich rekolekcjach Różańca Rodziców na Górze świętej Anny u naszej WSPÓŁPATRONKI,  w dniach 14-16 czerwca. Program rekolekcji skupia się przede wszystkim uporządkowaniu duchowym i osobistej formacji dla duchowego odrodzenia, uzdrowienia  i umocnienia nas  w powołaniu rodzicielskim i do wspierania rodzin! Program,  warunki udziału i zapisy z naszej strony internetowej w dziale Wydarzenia! Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś / łaś się to pozostały ostatnie wolne miejsca na rekolekcjach pomyśl czy to właśnie ciebie Maryja i św. Anna nie zapraszają! Naprawdę warto.


To jest nowa edycja Rekolekcji Różańca Rodziców - zapoznaj się z programem i szczegółami  zgłoszenia w dziale Wydarzenia!  Filmik z  naszym zaproszeniem na  stronie facebooka   Różańca Rodziców-  przekaż zaproszenie i informacje swoim różom, przyjedź osobiście i zachęcaj jak największą liczbę osób do przyjazdu  - niech nas będzie w tych dniach naprawdę dużo na rekolekcjach u św. Anny - poczujmy się jak w domu rodzinnym Maryi i Jezusa! Naprawdę warto!


Rekolekcje przygotował i poprowadzi ks. Grzegorz Daroszewski, egzorcysta diecezji Gdańskiej. W rekolekcjach wezmą też udział inicjatorzy i koordynatorzy Różańca Rodziców Ireneusz i Ewa Rogala. To wyjątkowa okazja aby spotkać się w różańcowym gronie rodziców, wymienić doświadczeniami i świadectwami oraz zadać pytania i wyjaśnić jakiekolwiek wątpliwości.    


Jeśli jednak czas i okoliczności nie pozwolą ci na udział w Rekolekcjach to zaplanuj i przyjedź wraz z grupą rodziców ze swojej róży, z tymi którzy potrzebują wsparcia, umocnieni i modlitwy! Świadectwa działania Łaski Bożej naprawdę dają nadzieję na cud, na cud przemiany zła w dobro, cud przebaczenia a nawet pojednania, cud przemiany serca ale też cud uzdrowienia! Bóg naprawdę jest Wszechmogący  - i daje nam na miarę naszej wiary. Pielgrzymowanie w gronie osób wierzących jest szczególną łaską umocnienia!


Podejmujemy decyzję i przybywamy, a jeśli nie możesz fizycznie – pielgrzymuj duchowo, łącz się z pielgrzymami iż całą wspólnotą Różańca Rodziców!


Niech nam przyświecają słowa starej modlitwy / pieśni do św. Anny:


Niech się co chce dzieje , ja w Tobie święta Anno mam nadzieję!