Aktualności

VI Konferencja nt. zagrożeń osobowości człowieka - Uniwersytet Gdański 26 listopada 2011r.

ir
4 listopada 2011

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ

Inicjatywa modlitwy Różańca Rodziców powstała dziesięć lat temu jako nasza rodzicielska odpowiedź na zagrożenia czyhające na nasze dzieci. Dziś zagrożenia te są zapewne większe i bardziej agresywnie atakują i nasze rodziny i nasze dzieci.

Właśnie w celu ich rozpoznania oraz przeciwstawienia się, poszukiwania właściwej nam, katolikom odpowiedzi na zagrożenia współczesnego świata wiele środowisk organizuje różnego rodzaju sympozja, seminaria i konferencje – dosłownie w całej Polsce.

Różaniec Rodziców od lat bezpośrednio zaangażowany jest we wsparcie i współorganizację Konferencji nt. zagrożeń osobowości człowieka na początku XXI wieku. W tym roku odbędzie się ona tradycyjnie na Uniwersytecie Gdańskim w budynku Biblioteki głównej w Gdańsku Oliwie w dniu 26 listopada. Będzie poprzedzona mszą św. w Katedrze Oliwskiej i wykładem siostry Michaeli Pawlik o zagrożeniach duchowych z dalekiego wschodu.

W tym roku, jak zwykle program jest niezwykle bogaty, a zaproszeni goście gwarantują niezwykle wysoki poziom merytoryczny. Jest to też często niesłychanie rzadka okazja do bezpośredniej rozmowy i wymiany swoich doświadczeń. Będzie też można nabyć interesujące wydawnictwa książki i płyty.

Patronat honorowu nad Konferencją przyjęli JE ks. Arcybiskup Gdański Sławoj Leszek Głódź oraz JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Bernard Lammek

Program i wszelkie informacje organizacyjne można uzyskać ze strony Konferencji :

http://konferencja.cios.gda.pl/

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa – zgłoszenie można wysłać przez Internet za pomocą formularza ze strony Konferencji jw..

Zapraszamy też do wspierania duchowego modlitwą oraz w miarę możności wsparcia materialnego organizacji tej Konferencji.

Bardzo prosimy o rozpropagowanie tej informacji w swoich środowiskach