Aktualności

VII Konferencja nt. zagrożeń osobowości człowieka w Gdańsku, ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! ZAREJESTRUJ SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ!

ir
14 listopada 2012

W imieniu organizatorów kolejnej Konferencji o zagrożeniach duchowych zapraszam do udziału w:

VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Zagrożenia rozwoju osobowości młodego człowieka na początku XXI wieku, która odbędzie się w dniach 23-25 listopada 2012 na Uniwersytecie Gdańskim.

Motywem przewodnim tegorocznej refleksji będzie hasło:

Porta fidei – wiara doświadczana i przekazywana

Niezwykle bogaty program został rozdzielony na dwa dni, a zaproszeni goście gwarantują niezwykle wysoki poziom merytoryczny. Konferencja to też okazja do bezpośredniej rozmowy i wymiany swoich doświadczeń, a także umocnienia duchowego!

Patronat honorowy nad Konferencją przyjęli JE ks. Arcybiskup Gdański Sławoj Leszek Głódź oraz JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Bernard Lammek.

Konferencja tradycyjnie odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim w budynku Biblioteki głównej w Gdańsku Oliwie w dniach 24 i 25 listopada 2012 r., a poprzedzona zostanie Mszą św. w Katedrze Oliwskiej w piątek w dniu 23 listopada o godz. 18.00 z nauką ks. Filipa Krause "Nasza wiara".

Program i wszelkie informacje organizacyjne można uzyskać ze strony Konferencji: http://konferencja.cios.gda.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa – zgłoszenie można wysłać przez Internet za pomocą formularza na stronie Konferencji: http://konferencja.cios.gda.pl/?o=zgloszenie

Zapraszamy też gorąco do wspierania duchowego modlitwą tej Konferencji oraz wszystkich osób w nią zaangażowanych. W miarę możności również do wsparcia materialnego organizacji tej Konferencji.

W czasie konferencji będzie można nabyć wiele interesujących pozycji literatury z zakresu omawianej tematyki. Czasem jest to unikalna możliwość!

W imieniu organizatorów zachęcam WSZYSTKICH chętnych spośród grona rodziców do jak najwcześniejszego zarejestrowania się z powodu ograniczeń ilości miejsc i do odwiedzenia nas w tych dniach w Gdańsku, a wszystkich rodziców którzy osobiście nie mogą wziać udziału do łączności duchowej.

Ireneusz Rogala, rozaniecrodzicow.pl