Aktualności

Wrzesień - nowy rok szkolny, kolejny rok Różańca Rodziców!

ir
30 sierpnia 2012

Kochani Animatorzy róż rodziców modlących się za swoje dzieci!

Wrzesień dla większości rodziców jest miesiącem szczególnej troski o dzieci idące do szkoły. W dniu 8 września przypada też kolejna rocznica powstania Różańca Rodziców. To jest jakby obdarowanie dla nas rodziców przez Maryję szczególną pomocą w wychowaniu dzieci, wspomożenie we wszystkich troskach i wysiłkach jakie dla dobra naszych dzieci podejmujemy. W tym dniu chcemy szczególnie pamiętać o wszystkich zaangażowanych w rozszerzanie tego rodzicielskiego dzieła modlitwy różańcowej oraz o tych którzy w ostatnim roku od nas odeszli.

Serdecznie polecamy wrześniowy numer miesięcznika Różaniec poświęcony relacjom małżeńskim, ze wspaniałymi artykułami i interesującymi świadectwami, dobry również dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu.

Wszystkich rodziców , którzy we wrześniu zamierzają odwiedzać będą Trójmiasto, w szczególności Oliwę zapraszamy do nawiedzenia Katedry Oliwskiej i spotkania z Matką Bożą Oliwską. Szczególnie zapraszamy do uczestnictwa w pięknym i poruszającym nabożeństwie do MB Oliwskiej, kiedy wieczorną porą w procesji z modlitwą różańcową podążamy za feretronem. Nabożeństwo to odbywa się w każdą pierwszą sobotę miesiąca, a w miesiącach letnich rozpoczyna się o godz. 21.00. Najbliższe nabożeństwo już 01 września.