Aktualności

Wybieram POLSKĘ! Modlę się z Królową Polski !

ir
11 października 2019

Nasza trzecia intencja ogólna to modlitwa o dobre środowisko wzrastania naszych dzieci! Jest bardzo obszerna obejmuje wszystkie aspekty życia. Życie rodzinne, społeczność lokalną, szkołę i różne grupy wychowawcze. Obejmuje również udział nasz i naszych dzieci w życiu Kościoła, szczególne poprzez łączność w parafiach. Ogromny wpływ na środowisko wzrastania mają jednak czynniki od nas niezależne: media, kultura i rozwój cywilizacyjny, a wreszcie i polityka. Tu w ostatnich czterech latach widać w Polsce ogromną zmianę ku dobremu. Bardzo wiele aspektów życia udało się poprawić, albo przynajmniej zatrzymać procesy destrukcyjne.  Od naszych wyborów w niedzielę 13 października zależy ogromnie dużo i to nie tylko dla Polski, również dla całej Europy!


13 października, w 102 rocznicę objawienia Maryi w Fatimie jako Matki Bożej Różańcowej będą wybory do parlamentu, do Sejmu i do Senatu.  To bardzo ważny czas decyzji o Polsce na najbliższe cztery i więcej lat. Widzimy zmiany podejścia rządzących do rodziny i tradycyjnych wartości. Ochronę godności człowieka i obronę polskości jako wartości. Ograniczono w Polsce okradanie przez zorganizowane międzynarodowe mafie na wielką skalę. Ale dla nas rodziców i dziadków najważniejsze są wartości. 


Toczy się kulturowa wojna o przyszłość świata, chcemy żyć w świecie normalnym, w Polsce dbającej o swoich obywateli. Chcemy też zapewnić przyszłość naszych dzieci. Módlmy się aby wyniki wyborów pozwoliły ochronić i rozwijać w Polsce normalność! Aby Bóg uchronił nas przed zakusami zorganizowanego zła.


Królowo Polski, módl się za nami!