Aktualności

Za Polskę oddaną Jezusowi we władanie, za Polskę pod Krzyżem, Bogu niech będą dzięki!

ir
15 września 2019

Dziękujemy Bogu i naszej Królowej Maryi, za to że mogliśmy pod Krzyżem ponowić Zawierzenie i oddanie Polski we władanie Panu Jezusowi jako naszemu Panu i Królowi! Króluj nam Chryste!


Usłyszeliśmy homilie  św. Jana Pawła II i  ks. Biskupa Włocławskiego Meringa, które są aktualne i jakby zjednoczyły się ponad czasem!


W łączność z Polakami w kraju i na całym świecie, w natchnieniu ducha i ufności Bogu, po przejmującej Drodze Krzyżowej, wypowiedziane zostały ponownie słowa Zawierzenia Polski Jezusowi. Wypowiedziane z mocą, ufnością i wiarą! Ty Panie Jezu bądź nam Królem, naszych serc, rodzin, parafii, naszych miejscowości i całej Polski! Rzesza wiernych modliła się we Włocławku, ale i  setkach innych miejsc i miejscowości. Łączyliśmy się duchowo i za pomocą nowoczesnych mediów modlitwą i ufnym zawierzeniem naszych spraw i trosk.


Dziękujemy Ci Jezu za ten błogosławiony czas, za każde serce które złączone z Twoim Przenajświętszym Sercem uderzało dla Ciebie i dla Polski. Ufamy że z Tobą przezwyciężymy wszystkie trudności i zakusy złego. Ufamy że obronimy wiarę i uprosimy nawrócenie naszych braci i sióstr pogubionych na drogach swojego życia, a nasze własne nawrócenie będzie tego znakiem.


Maryjo, Bolesna Królowo Polski, obecna z nami we wszystkich swoich sanktuariach, módl się za nami


Maryjo, Zwycięska Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!