Aktualności

Zagrożenia rozwoju osobowości młodego człowieka – widać to realnie! Konferencja na UG !

ir
25 października 2019

W naszym codziennym życiu widzimy ogrom zagrożeń jaki czyha na młodego człowieka. To jest już zorganizowana deprawacja, seksualizacja, itp. itd.  Doroczna  Konferencja na UG z hasłem Tyle dasz ile masz miłości wskazuje na potrzebę osobistego rozwoju rodziców aby przeciwstawić się złu. Zapraszamy do udziału i propagowania.


A tu zaproszenie na film NIEPLANOWANE - z HLI


Tzw. tęczowe piątki w szkołach, pojawiające się próby wkraczania seksedukatorów do szkół i przedszkoli, publiczne bluźnierstwa  i pokazywanie na tzw. marszach równości obscenicznych i karykaturalnych postaci ludzkich w wielu miastach Polski, jak w obwoźnym cyrku staje się powoli nasza rzeczywistością. W Gdańsku gdzie doświadczamy tego od lat na co dzień jest też grupa osób, rodziców, nauczycieli i naukowców, którzy aktywnie się temu sprzeciwiają. Konferencja o Zagrożeniach rozwoju osobowości człowieka tym razem jako przewodnie motto przyjęła słowa  - Miłość – tyle dasz ile masz. To rodzice najpierw muszą zadbać o swoją formację, o rzetelną wiedzę, a przede wszystkim o świadomość bogactwa miłości, którą mamy pozyskiwać aby się nią dzielić. To wprost wiedzie nas do formacji duchowej Kościoła – źródłem Miłości jest Bóg i nic tego nie zastąpi, nie zmieni. Uświadomienie sobie tej prostej prawdy to droga formacji duchowej rodziców w Różańcu Rodziców. Tylko podążając drogą Świętej Rodziny znajdziemy siłę i moc do przezwyciężania codziennych trudności. Tylko czerpiąc poprzez modlitwę i sakramenty święte ze źródła Miłości – od Boga będziemy mieli się czym podzielić z naszymi dziećmi i z wszystkimi którzy pragną miłości i jej potrzebują.


Zapraszamy wszystkich rodziców do udziału w Konferencji nt. Zagrożeń rozwoju osobowości człowieka w Gdańsku w dniach 23-24 listopada! Zaproszeni prelegenci, tematy i program spotkania gwarantują, że to będzie bardzo dobrze zainwestowany czas. Zapraszamy wszystkich animatorów którzy mogą w tym czasie przybyć do Gdańska na spotkanie! Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane dobrem dzieci i bezpieczeństwem naszych rodzin!


 


Maryjo, Pani nasza Oliwska, Królowo rodzin, módl się za nami!