Aktualności

Zaproszenie na VII Konferencję do Gdańska,

ir
9 października 2012

Kochani Rodzice i Animatorzy róż rodziców!

W imieniu organizatorów kolejnej z cyklu Konferencji o zagrożeniach duchowych mamy przyjemność przesłać zaproszenie do udziału w:

VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Zagrożenia rozwoju osobowości młodego człowieka na początku XXI wieku, która odbędzie się w listopadzie tego roku.

Motywem przewodnim tegorocznej refleksji będzie hasło:

Porta fidei – wiara doświadczana i przekazywana

W tym roku program jest niezwykle bogaty, został więc rozdzielony na dwa dni, a zaproszeni goście gwarantują niezwykle wysoki poziom merytoryczny. Jest to też często niesłychanie rzadka okazja do bezpośredniej rozmowy i wymiany swoich doświadczeń, a także umocnienia duchowego!

Patronat honorowy nad Konferencją przyjęli JE ks. Arcybiskup Gdański Sławoj Leszek Głódź oraz JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Bernard Lammek.

Konferencja tradycyjnie odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim w budynku Biblioteki głównej w Gdańsku Oliwie w dniach 24 i 25 listopada 2012 r., a poprzedzona zostanie Mszą św. w Katedrze Oliwskiej w piątek w dniu 23 listopada o godz. 18.00 z nauką ks. Filipa Krause "Nasza wiara".

Program i wszelkie informacje organizacyjne można uzyskać ze strony Konferencji: http://konferencja.cios.gda.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa – zgłoszenie można wysłać przez Internet za pomocą formularza na stronie Konferencji: http://konferencja.cios.gda.pl/?o=zgloszenie

Zapraszamy też gorąco do wspierania duchowego modlitwą tej Konferencji oraz wszystkich osób w nią zaangażowanych. W miarę możności również do wsparcia materialnego organizacji tej Konferencji.

W czasie konferencji będzie można nabyć wiele interesujących pozycji literatury z zakresu omawianej tematyki. Czasem jest to unikalna możliwość!

W imieniu organizatorów zachęcam zwłaszcza chętnych spośród grona rodziców do odwiedzenia nas w tych dniach w Gdańsku, a wszystkie inne osoby do łączności duchowej.

Ireneusz Rogala, rozaniecrodzicow.pl