Świadectwa

Idąc z Maryją nie pomylisz drogi.....

Anna
24 lipca 2023

Moja przygoda z Różańcem Rodziców zaczęła się 14-15 lat temu, gdy stałam bezradnie wobec problemów z dorastającą córką, która poznała toksycznego chłopaka. Ratunek przyszedł przez ludzi, gdy zapisałam się do Odnowy w Duchu Świętym i tam poznałam Różaniec Rodziców. Gdy zaczęłam odmawiać swoje dziesiątki, zamieniłam lęk na zaufanie i modlitwę. Uwolnienie od tej znajomości nie nastąpiło z dnia na dzień w sposób spektakularny, ale stała codzienna (ok.2lata) modlitwa różańcowa przeprowadziła mnie i córkę przez to doświadczenie. Potem przyszły kolejne aktywności córki: studia, praca, wyjazdy zagraniczne, anoreksja, ale cały czas trwałam na Różańcu Rodziców i ufałam z nadzieją ze wszystko będzie dobrze, przylgnęłam do Boga i Maryi, św. Józefa i Kościoła.
Po latach córka poznała swojego przyszłego męża, w zeszłym roku uporządkowała swoje życie sakramentalne biorąc Ślub Kościelny, urodziła pięknego synka.
Wyrosła na wspaniałą, wartościową, wykształconą i o wielkim sercu żonę, matkę, siostrę i córkę.
Bóg jest niesamowity jak trzeba Mu bezgranicznie ufać, jak przez Maryje obdarowuje za darmo, jak mnie wychowuje by być dobra matką i babcią I czyni to pomimo mojej nędzy i grzechu, a Maryja kocha Sercem Najczulszej Matki.
Mam jeszcze dwóch synów, którzy też byli i są ogarnięci modlitwą RR. Młodszy w wieku 9 lat przyjął Szkaplerz Karmelitański jako obronę przed złem, a starszy założył szczęśliwą rodzinę i ma dwoje dzieci! Dziękuję Bogu również za mojego męża, który mimo że zapracowany to na swój sposób czuwał cały czas nad rodziną!
Wszędzie, gdzie Pan Bóg mnie stawia świadczę o potędze Różańca Rodziców za Dzieci i wiele osób dołączyło, bo jest to ratunek i błogosławieństwo, które wyprasza Maryja mocą Bożej łaski dla naszych dzieci.
Bądź uwielbiony Boże za bezmiar otrzymanych łask, Ty jesteś czuły i troszczysz się o swoje dzieci nieporadne, często niewdzięczne, i czynisz to przez Maryję, Matkę Bożą Niepokalaną. Ona pełna Bożej miłości uczy pokory i cierpliwości, Ona rozwiązuje wszystkie trudność mojego życia przez Różaniec dany w Kościele.
Bóg zapłać
Anna