Wydarzenia

W imieniu organizatorów zapraszamy na VI doroczną pielgrzymkę Różańca Rodziców na Górę św. Anny która odbędzie się 23 czerwca - a zaczyna się od godz.14 rejestracją grup na placu Rajskim na Górze św. Anny!

23 czerwca 2018

W imieniu organizatorów zapraszamy na VI doroczną pielgrzymkę Różańca Rodziców na Górę św. Anny która odbędzie się 23 czerwca - od godz.14 rejestracją grup na placu Rajskim na Górze św. Anny! d 14.30 Różaniec w Bazylice św. Anny, a następnie Msza św. z odnowieniem Aktu Zawierzenia naszje modlitwy św. Annie. Po mszy świetej  ok. 16 tej  spotkanie w Auli Domu Pielgrzyma.


Zapraszamy Wszystkich Rodziców z całej Polski a szczególnie z Polski południowej i okolic! My tradycyjnie przyjedziemy z Oliwy, aby podzielić się świadectwem i radością z opieki jaką Maryja ootacza nas i nasze dzieci. Chcemy też nieustannie dzielić się miłością do Koscioła. Dziękowac za kapłanów i wszystkie osoby w Kościele. Chcemy dziękować za łaski jakich doświadczamy w Kościele i dzięki Kosciołowi. I chcemy dodawać do Kościoła swoją dobrą cząstkę, modlitwy i służby drugiemy człowiekowi - któy jest w potrzebie, który potrzebuje nadziei i naszej miłości.

Nadchodzące wydarzenia