Aktualności

6
lis

Obrona dzieci przed deprawacją i seksualizacją

W Gdańsku trwa nacisk na wprowadzanie ideologii genderowej  w szkołach. Przeciw temu może pomóc  Poradnik dla odpowiedzialnych rodziców. opracowany przez Odpowiedzialny Gdańsk. Pobierz i przekaż innym - więcej dowiesz się na Konferencji na UG w dniach 23-24 listopada. Zapraszamy!

czytaj więcej

3
lis

Nieplanowane - film, który zmienia serca ludzi

Nieplanowane - film, który zmienia serca ludzi. Prawdziwa historia, przedstawia przemianę zdeklarowanej aborcjonistki w aktywistkę pro-life. Opinia jednego z różańcowych rodziców: Widziałam ten film wczoraj i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć: zobacz ten film i zaproś innych, aby ten film obejrzeli. 

czytaj więcej

2
lis

Dzień modlitwy za dusze czyśćcowe

Tam nie ma widoku na samodzielną poprawę. Dusze odpłacają się Bożemu Miłosierdziu, cierpią czekając na spotkanie z Bogiem i łakną naszej modlitwy wynagradzającej za ich przewiny. Modlimy się za bliskich i za wszystkich wiernych zmarłych. Zwłaszcza za Polaków zmarłych w oddaleniu od kraju.

czytaj więcej

1
lis

Idziemy ku Wszystkim Świętym, a z Nimi do Boga, Wspominamy naszych bliskich

W dniu Wszystkich Świętych wzywamy ich wstawiennictwa i chcemy podążyć ich drogą. W Polsce przyjęło się w tym dniu odwiedzać groby bliskich zmarłych – i dobrze, ale idźmy dalej. Tego dnia módlmy się o świętość, naszą własną, naszych dzieci i świętość w naszych rodzinach. 

czytaj więcej

25
paź

Zagrożenia rozwoju osobowości młodego człowieka – widać to realnie! Konferencja na UG !

W naszym codziennym życiu widzimy ogrom zagrożeń jaki czyha na młodego człowieka. To jest już zorganizowana deprawacja, seksualizacja, itp. itd.  Doroczna  Konferencja na UG z hasłem Tyle dasz ile masz miłości wskazuje na potrzebę osobistego rozwoju rodziców, aby przeciwstawić się złu. Zapraszamy do udziału i propagowania. 

czytaj więcej

11
paź

Wybieram POLSKĘ! Modlę się z Królową Polski !

Toczy się kulturowa wojna o przyszłość świata, chcemy żyć w świecie normalnym, w Polsce dbającej o swoich obywateli. Chcemy też zapewnić przyszłość naszych dzieci. Módlmy się aby wyniki wyborów pozwoliły ochronić i rozwijać w Polsce normalność! 


  

czytaj więcej

3
paź

Zwycięska Królowa Różańca świętego

Październik to miesiąc różańcowy, ze świętem Matki Bożej Królowej Różańca świętego i rocznicą objawienia Maryi w Fatimie, która sama nazwała siebie Matką Różańcową.  A my  chcemy być różańcowi.  Zapraszamy Maryję z Józefem do naszych rodzin i do Polski, ufając że oni zobaczą czego nam potrzeba i uproszą. 

czytaj więcej

29
wrz

Brońmy naszych dzieci przed zorganizowaną deprawacją - Konferencja w Gdańsku

Otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Odpowiedzialny Gdańsk zaproszenie  na Konferencję w dniu 30 września o godz. 19-tej w Auli  św.Jana Pawła II w Gdańsku Oliwie pt. ZAGROŻONA RODZINA, ZAGROŻONA POLSKA. Konferencja będzie poświęcona zagrożeniom rodziny i przeciwdziałaniu deprawacji młodzieży. Zapraszamy! Przekaż informację wszystkim zainteresowanym!

czytaj więcej

25
wrz

Asystent Kościelny dla Różańca Rodziców.

Z radością informujemy, że decyzją Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia, Różaniec Rodziców  8 września 2019 roku otrzymał Asystenta Kościelnego -  ks. dr Mirosława Piskozuba. Jest to kolejny krok w kierunku przyłączenia Różańca Rodziców jako osobnej gałęzi do Żywego Różańca.


czytaj więcej

15
wrz

Za Polskę oddaną Jezusowi we władanie, za Polskę pod Krzyżem, Bogu niech będą dzięki!

Dziękujemy Bogu i naszej Królowej Maryi, za to że mogliśmy pod Krzyżem ponowić Zawierzenie i oddanie Polski we władanie Panu Jezusowi jako naszemu Panu i Królowi! Króluj nam Chryste! Maryjo, Zwycięska Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!


  

czytaj więcej

13
wrz

POLSKA pod Krzyżem – w Gdańsku Różaniec Rodziców pielgrzymuje do Matemblewa!

14 września cała Polska przychodzi pod Krzyż Jezusa, na którym dokonało się Zbawienie świata. Różaniec Rodziców włącza się również w tą modlitwę. W Gdańsku spotykamy się na mszy świętej o godz. 12.00 w sanktuarium w Matemblewie. Pielgrzymka z Gdańska Osowej rusza o 8.30 spod Kościoła św. Polikarpa, a z kościoła OO. Cystersów na Leśnej ruszamy o godz. 9.00. Zapraszamy wszystkich z modlitwą!

czytaj więcej

4
wrz

8 Września 2019 roku w Katedrze Oliwskiej od godziny 17.30 będziemy świętować 18-te urodziny Różańca Rodziców!

Osiemnaście lat  temu zawiązaliśmy nasza pierwszą różę pw. Św. Stanisława Kostki.  Na wieczornej mszy świętej poprzedzonej różańcem od godz. 17.30 chcemy  Bogu podziękować za dar, Różańca Rodziców, który otrzymaliśmy przez ręce Maryi. Zapraszamy wszystkich! 


 

czytaj więcej

1
wrz

Każdy z nas ma swoje Westerplatte – obszar, który trzeba utrzymać, z którego nie wolno zdezerterować!

W rocznicę rozpoczęcia II wojny światowej przypominamy słowa św. Jana Pawła II, który wzywa nas i dziś do wypełnienia swoich zadań i powołań! Nasze Westerplatte to dziś obrona dzieci i młodzieży przed deprawacją i utratą wiary! 

czytaj więcej

26
sie

Jak szczęśliwa Polska cała! W niej Maryi kwitnie chwała!

26 sierpnia w całej Polsce, święto Maryi w Jej Jasnogórskim królowaniu nad Polską! Polska i Polacy kochają Maryję! Czarna Madonno  - módl się za nami!


czytaj więcej

15
sie

Maryja Wniebowzięta – nasza mama jest w Niebie!

Dziękujemy Bogu za dobroć i miłość Maryi, za dar jakim dla nas i naszych dzieci jest Matka Syna Bożego. Dziękujemy Tobie Maryjo za dar Różańca Rodziców przez który zapraszasz nas wraz z dziećmi pod płaszcz swojej opieki!


czytaj więcej

6
sie

Modlitwa o odnowienie ducha męskości i odkrycie miłości Boga Ojca

W każdy drugi piątek miesiaca od ponad dwu lat modlimy się w kościele OO. Cystersów w Oliwie o odnowienia charyzmatu męskości i ojcostwa. Jest to modlitwa przebłagalna za grzechy przeciw przymatowi ojcostwa.  Rozpoczecie różaniec 17.30, nastepnie Msza święta i adoracja z nowenną do Boga Ojca


.

czytaj więcej

1
sie

W sierpniu nie piję, trzeźwość daje wolność, Cześć i chwała bohaterom, którzy walczyli za Polskę

Tak jak dawniej trzeba było walczyć i powstawać pprzeciw najeźdźcom tak dziś musimy stawać w obronie wolnej i dumnej Polski. Aby barbarzyńskie i nieludzkkie idee nie doprowadziły do upadku ducha polskości! 

czytaj więcej

26
lip

Święta Anna i święty Joachim – patroni katolickich rodziców i dziadków.

Św. Anna z mężem św. Joachimem wzorem rodziców i dziadków w Świętej Rodzinie i są nam dani dla naszych rodzin. Dlatego mamy śmiałość i ufność prosić jako rodzice (i jako dziadkowie)  –  Św. Anno i Św. Joachimie módlcie się za nami!


Św. Anna Samotrzecia

czytaj więcej

15
lip

Matko Boża Szkaplerzna, okryj nas swoim płaszczem miłości i modlitwy!

Pod Szkaplerz – płaszcz Maryi  chronimy się i biegniemy z naszymi troskami, prośbami i potrzebami!  16 lipca obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel, Tej, która swoją szatę dała nam na schronienie. Łączymy się z rodziną Karmelitanską w miłości do Maryi!

czytaj więcej

11
lip

Św. Benedykcie Módl się za nami !

W dniu Św. Benedykta modlimy się za całą Europę, o odnowienie duchowe i ochronę przed zakusami złego ducha! Modlimy się za wszystkie zakony czerpiące duchowe źródło z Reguły św. Benedykata – Ora et Labora!


św Benedykt

czytaj więcej