Aktualności

13
lis

Konferencja na temat zagrożeń rozwoju młodego człowieka - Zaproś znajomych i przyjedź z nimi!

Zapraszamy na Konferencję dla rodziców, nauczycieli i wychowawców - dla wszystkich zatroskanych o losy dzieci i młodzieży! Zapraszamy wszystkich! W tym roku hasło Konferencji  - Dobrobyt a dobro bytu!Zaproszenie na Konferencję Prześlij zaproszenie wszystkim znajomym, którzy mogą być zainteresowani!

czytaj więcej

11
lis

Polska Niepodległa! Polska wolna i silna Bogiem!

Świętujemy odzyskanie Niepodległości i już dziś rozpoczynamy duchowa pracę na rzecz wolności i niepodległości na przyszłe pokolenia! To nasz program Różańca Rodziców! Jestem Polakiem - więc ma obowiązki polskie. Moją Królową jest Maryja! Królem Polski jest Jezus, Prawem moralnym  prawo Boże!  Są one tym większe  im bardziej zostałem przez Boga obdarowany !  Polska

czytaj więcej

7
lis

Czuwanie w przededniu rocznicy 100 lat odzyskania Niepodległości!

Wraz z całym  Żywym Różańcem i wszystkimi Polakami oraz przyjaciółmi Polski chcącymi w duchowy sposób przygotować się i przeżywać święto 100 lat odzyskania Niepodległości spotykamy się na modlitwie w sobotę 10-tego listopada w swoich parafiach! Szczegóły na stronie Różańca 


Polska

czytaj więcej

2
lis

1 listopada Wszystkich Świętych, do 8-mego oktawa na ratowanie dusz z czyśćca

Listopad rozpoczęliśmy dniem Wszystkich Świętych. Mamy przed sobą wspaniałe, niezwykłe życiorysy świętych. Osób, które odpowiedziały na Zaproszenie do świętości. W Różańcu Rodziców nieustannie uczymy się jak w naszym codziennym, rodzinnym życiu  realizować to w praktyce. W oktawie modlimy się za ...

czytaj więcej

26
paź

Zagrożenie ze strony ideologii dewiacyjnych – LGBT

Od kwietnia tego roku pisaliśmy o zagrożeniu wprowadzaniem ideologii gender do gdańskich szkół, ostrzegając – dziś Gdańsk – ale jutro Polska. Już jest ten czas gdy środowiska Genderowe promują swoje chore ideologie w całej Polsce! Trzeba być odważnym w obronie swoich dzieci! Już dziś!

czytaj więcej

19
paź

Dobrobyt a dobro bytu - Zapraszamy do Gdańska

Zapraszamy  wszystkich  w dniach 24-25.11. 2018 na Ogólnopolską Konferencję na Uniwersytecie Gdańskim: Zagrożenia rozwoju osobowości młodego człowieka -  Hasło przewodnie: Dobrobyt, a dobro bytu.  Zobacz szczegóły , zgłoś się oraz prześlij  informacje i zaproszenie wszystkim swoim znajomym, którzy są zainteresowani!

czytaj więcej

4
paź

Św. Franciszek - ten który podtrzymuje Kościół

Wspominanie  Św. Franciszka z Asyżu to spotkanie z niebem i ziemią! Z troską o Kościół aby był święty, a tam gdzie  niszczeje i podupada, aby wspomagać, naprawiać i odbudować do pierwszej świętości! O Panie, uczyń z nas narzędzia Twego pokoju

czytaj więcej

2
paź

Aniele Boży, Stróżu mój, ty przy mnie zawsze stój!

Kocham Kościół święty, który pokazuje nam Aniołów Stróżów, wspaniałych przyjaciół w ugruntowanej od tysięcy lat nauce Apostołów i Świętych. 

czytaj więcej

1
paź

Październik miesiąc Zwycięskiej Królowej Różańcowej Maryi!

Październik  jest miesiącem różańcowym, ze świętem Matki Bożej Zwycięskiej 7 X. w rocznicę bitwy pod Lepanto. I z pamięcią o objawieniu Maryi w Fatimie, która sama nazwala siebie Matką Różańcową.  My też chcemy być różańcowymi mamami i ojcami,  jesteśmy różańcowymi rodzicami.

czytaj więcej

21
wrz

Kocham Kościół – zło dobrem zwyciężaj!

My, Polacy kochamy Kościół! Pomimo, że jest opluwany i zochydzany! Kochamy w każdym kapłanie, który jedna nas i jednoczy z Bogiem. Kochamy Kościół w pielgrzymach i w świętych. Kochamy za obecność księdza  w konfesjonale, gdzie Bóg przebacza nam grzesznikom nasze winy! Kocham  Kościół i modlę się za każdego księdza, zwłaszcza tego w trudnej sytuacji!

czytaj więcej

11
wrz

Gala Bohaterów 2018 - Wielcy Polacy choć za mało znani w Polsce!

GALA BOHATERÓW to propozycja na wspaniały wieczór, przygotowana przez Towarzystwo Edukacyjne LOKOMOTYWA i Muzeum Piaśnickie - poznaliśmy tegorocznych BOHATERÓW - Zobaczyliśmy  16 września do Gdańska tak można zmieniać świat!

czytaj więcej

9
wrz

Chwała Bogu na wysokościach za dar Maryi!

W samo południe, 8 września w dniu narodzin Maryi kaplica Mariacka w Katedrze Oliwskiej napełniła się pielgrzymami, rodzicami różańcowymi. Z różnych miejsc i miejscowości, z różnych wspólnot i duchowości, ale połączonych jedną myślą, wdzięcznością Bogu i Matce Bożej

czytaj więcej

6
wrz

Uwaga na zagrożenia dzieci - w Gdańsku próba urzędowej demoralizacji

Zagrożenia seksualizacją i demoralizacją dzieci - próba usankcjonowania urzędniczego w Gdańsku, sprawdź jak jest w twojej miejscowości i szkole twoich dzieci.

czytaj więcej

2
wrz

8 września Różaniec Rodziców obchodzi 17 rocznicę, Zapraszamy na Mszę św!

W tym roku 8 września Różaniec Rodziców obchodzi 17 rocznicę zapoczątkowania modlitwy i pierwszej róży pw.  Św. Stanisława Kostki. 

czytaj więcej

28
sie

św. Monika i św. Augustyn - żona i matka oraz syn

27 sierpnia wspominamy św. Monikę - wzór wytrwałej modlitwy żony i matki, a 28 sierpnia św. Augustyna jej syna, który jest nadzieją modlących się rodziców na powrót dzieci do Boga!

czytaj więcej

26
sie

Jak szczęśliwa Polska cała! W niej Maryi kwitnie chwała!

Jak szczęśliwa Polska cała! W niej Maryi kwitnie chwała! Od Bałtyku - po gór szczyty, kraj nasz płaszczem Jej okryty. Ponawiamy Jasnogórskie Śluby Narodu! Jestem przy Tobie! Pamiętam! Czuwam!

czytaj więcej

25
sie

Papież Franciszek w Irlandii na spotkaniu Rodzin

Papież Franciszek wyruszył w sobotę rano w podróż do Irlandii na trwające w Dublinie IX Światowe Spotkanie Rodzin.

czytaj więcej

15
sie

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

Maryja z duszą i ciałem zabrana do Nieba! W czwartej tajemnicy chwalebnej różańca świętego rozważamy właśnie to wydarzenie. 

czytaj więcej

13
sie

Rekolekcje Marana Tha - spotkanie z Prawdą która wyzwala

Piekny czas Rekolekcji  Marana Tha w Polanicy już za nami! To wspaniałe doświadczenie, kiedy w samym srodku lata znajduje się liczna grupa osób, chcących słuchać o Jezusie i pragnąca wyzwolenia przez Prawdę Ewangelii

czytaj więcej

4
sie

Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli – pierwszy raz rekolekcje Marana Tha w Polsce Południowej!

W dniach 10-12 sierpnia po raz pierwszy na południu Polski w Polanicy odbędą się rekolekcje kurs Marana Tha prowadzone przez ks. Prof. Andrzeja Kowalczyka wraz ze wspólnotą. Zapraszamy wszystkich animatorów róż i rodziców różańcowych!

czytaj więcej