Aktualności

30
lip
26
lip

Św. Anna i Św. Joachim – rodzice Maryi pewnymi przewodnikami w powołaniu rodzicielskim!

W 2017 roku św. Anna Samotrzecia została ogłoszona współpatronką naszej modlitwy. Wraz ze św. Joachimem są nam niezawodnymi  przewodnikami jak prowadzić dzieci ku świętości! My rodzice (i dziadkowie) prosimy – módlcie się za nami!

czytaj więcej

17
lip

Różaniec Rodziców pielgrzymuje! Różaniec Rodziców w Santiago de Compostella

 Pielgrzymi różańcowi idą drogą  Camino Św. Jakuba do Santiago de Compostella. Pielgrzymi z Wągrowca przybyli do MB Oliwskiej w Oliwie! Dołączamy z modlitwą! 


czytaj więcej

16
lip

Pod Szkaplerz – płaszcz Maryi się chronimy!

16 lipca to wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel, Tej, która swoją szatę dała nam na schronienie.


Szkaplerz to wierzchnie okrycie Maryi. My rodzice różańcowi, którzy modlimy się w oogrodzie Maryi, chcemy być pod Jej płaszczem!

czytaj więcej

29
cze

Nie udało się obronić dzieci i młodzieży Gdańska przed deprawacyjną uchwałą radnych - trzeba chronić przed skutkami!

Niestety Głosami radnych PO  w Gdańsku 28 czerwca przegłosowano uchwałę , która pomieszaniem dobra i zła wprowadza propagandę deprawacji dzieci i młodzieży! Pozostaje zaufanie Bogu, modlitwa i działania informacyjne w konkretnych miejscach i środowiskach, aby ochronić dzieci przed złem jakie ta uchwała wprowadza!


 

czytaj więcej

22
cze

Modlitwą i działaniem obrońmy Gdańsk i Polskę przed deprawacją młodzieży!

W Gdańsku władze aktywnie działają aby był wprowadzony tzw. Model na Rzecz Równego Traktowania, który w swojej treści zaprzecza prawu naturalnemu, tożsamości kobiety i mężczyzny,  przewiduje permisywna edukację seksualną dla szkół, a także cenzurę pod pozorem walki z mową nienawiści. PROSIMY O MODLITWĘ I AKTYWNE DZIAŁANIA  przeciw tym niecnym planom!    Wyślij protest do Radnych Miasta Gdańska

czytaj więcej

17
cze

Święta Anna Zaprasza na Górę - na VI pielgrzymkę Różańca Rodziców

W imieniu organizatorów zapraszamy na VI doroczną pielgrzymkę Różańca Rodziców na Górę św. Anny która odbędzie się 23 czerwca - a zaczyna się od godz.14 rejestracją grup na placu Rajskim na Górze św. Anny!

czytaj więcej

9
cze

IX Gdański Marsz dla Życia i Rodziny - Przeszliśmy całymi rodzinami!

Różaniec Rodziców LogoTak jak w 60 innych miastach Polski  w niedzielę odbył się IX Marsz Dla Życia i Rodziny w Gdańsku!  Rozpoczął się 10 czerwca od godz. 15  - wśród tysięcy uczestników było wielu  rodziców z dziećmi z Różańca Rodziców!   Byliśmy razem w licznej grupie różańcowych rodziców! JEST NAS WIELU!


Relacja na video - Marsz Dla Życia i Rodziny Gdansk 2018 


 


 

czytaj więcej

7
cze

O byciu mężczyzną - modlitwa i Konferencja

W piątek, 8 czerwca 2018rzapraszamy do kościoła OO. Cystersów w Gdańsku-Oliwie  od godz. 17.30 na  Mszę św. z konferencją i modlitwą o odrodzenie charyzmatu mężczyzny-ojca, konferencję  nt. Mężczyzna 8 błogosławieństw wygłosi ks. J. Nawrot 

czytaj więcej

5
cze

Gender w Gdańsku - głosowanie w czerwcu 2018

Jeśli tzw.  Karta Równości zostanie w czerwcu 2018 przegłosowana przez Radnych  Gdańska to skala zmian naszej rzeczywistości: Rodziny, wychowania, edukacji, funkcjonowania przedsiębiorstw prywatnych -  będzie trudna do oszacowania, ale na pewno zła. Prosimy o aktywność  i modlitwę!

czytaj więcej

1
cze

Serce Jezusa - wszelkiej chwały i czci najgodniejsze!

Jezus chce tak bardzo blisko być naszych życiowych spraw, że aż przechodzi przez ulice i błogosławi to wszystko w czym żyjemy. Miesiąc Serca Jezusowego pozwala nam zbliżyć się do tego źródła Miłości. Zaczynamy 1 czerwca dniem dziecka - dziękując Bogu za dar rodzicielstwa! 

czytaj więcej

27
maj

Ponure wieści z Irlandii - módlmy się w OBRONIE ŻYCIA!

W Dzień Matki dowiedzieliśmy się, że ludzie w Irlandii w większości chcą  by matki mogły zabijać swoje dzieci  do 12 tygodnia ich życia w majestacie prawa.  Te ponure i tragiczne informacje z katolickiej Irlandii pokazują jak wielką walkę i pracę należy prowadzić w obronie życia w Polsce.  

czytaj więcej

23
maj

O odrodzenie charyzmatu ojcostwa

Zapraszamy na Mszę św. z konferencją i modlitwą pokutną za grzechy godzące w życie, rodzinę i Kościół oraz błagalną o odrodzenie charyzmatu  ojca i mężczyzny. Modlitwę i konferencję pt.  MĘŻCZYZNA OŚMIU BŁOGOSŁAWIEŃSTW poprowadzi Ks.dr Jacek Nawrot

czytaj więcej

21
maj

Kochamy Maryję ! Kochamy Kościół

Kochamy Maryję, Matkę Koscioła  i kochamy Kościół. Kochamy w nim wszystkich, których Jezus powołał, Kochamy kapłanów i biskupów

czytaj więcej

20
maj

Przyjdź Duchu Święty do naszych rodzin, do serc dzieci i rodziców!

Otwieramy nasze serca na działanie Ducha Świętego. Otwieramy się na Jego obecność w naszym życiu i zapraszamy z całego serca – PRZYJDŹ DUCHU ŚWIĘTY!

czytaj więcej

17
maj

Zesłanie Ducha Świętego - czuwanie i otwarcie serca na Jego dary

Czuwamy w wieczernikach naszych serc - tęsknimy za świętą obecnością Ducha Świętego.  W wielu miejscowościach sa organizowane czuwania modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego. 

czytaj więcej

11
maj

350 pielgrzymka Oliwska do Wejherowa!

 11 maja wyruszylismy do Wejherowa, a w niedzielę Wniebowstąpienia wróciliśmy z Maryją i za Maryją!  Ona nas prowadzi do Jezusa, który czeka na Kalwarii  w Wejherowie. Jezus tam jest POKRZEPIENIEM DUSZ!

czytaj więcej

6
maj

Maj - miesiąc Maryi, naszej Matki i Królowej!

Maj cały jest specjalnie poświęcony Maryi. W maju zamiast poniedziałkowego różańca  nabożeństwo majowe. Zaś 11 maja zapraszamy na pielgrzmkę Oliwską! Szczegóły organizacyjne na stronie Archikatedry pod adresem:  http://www.archikatedraoliwa.pl/aktualnosci/aktualnosci/36630/350-pielgrzymka-oliwska 


 

czytaj więcej

28
kwi

Hanna Chrzanowska błogosławiona – świadectwo świętości w służbie zdrowia

Dnia 28 kwietnia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia jako błogosławiona została ogłoszona Hanna Chrzanowska.  To wielkie święto wszystkich pracowników służby zdrowia. Błogosławiona Hanna pokazała jak bardzo Bóg jest w ich pracy obecny i potrzebny. 

czytaj więcej